OHUTUS ENNEKÕIKE

 

Igas riigis on kaablitele eri nõuded, mis tulenevad kliimast, keskkonnast ja loodusest. Nii on mõistlik valida kaabel, mis on valmistatud ja testitud kohalike ning Euroopa standardite alusel.

Siiski tundub, et ettevõtted keskenduvad rohkem kasumile kui klientide ohutusele, mis põhjustab hiljem tohutult kõikvõimalikke probleeme.

Osa probleemist tuleb sellest, et valdkond on isereguleeriv, mis tähendab, et keegi pole kehtestanud nõudeid valdkonnasisesele kontrollile ja kinnitustele, et kohalikul turul müüdavad tooted ka tegelikult nõutavatele standarditele vastavad.

Veel üks probleem seisneb selles, et isegi vigane kaabel võib korralik välja näha, aga elektrivõrku lülitatuna kujutab see endast suurt ohtu.

Need asjaolud seletavad, miks Balti riikides ja Euroopas ikka veel kehva kvaliteediga kaableid paigaldatakse – aga inimeste eludega mängimisele pole kindlasti ühtki õigustust.

Prysmiani üks nurgakividest on kvaliteet ja vastavus standarditele. Me võtame seda küsimust väga tõsiselt ja toetame täielikult reguleerivaid asutusi kliendi turvalisuse ja ohutuse parendamisel.

Miks me seda nii tõsiselt võtame, on ilmselge –  elame riigis, kus inimesed on olulised. Meile on oluline, kas kaabel talub tulekahju Viljandi kortermajas, kas kaubamaja kliendid näevad evakuatsioonisilte ka avariiolukorras ja et inimesed võivad üldiselt kindlad olla, et elektrikaablid varustavad meid ka ohu korral katkematult vajaliku vooluga.

Oleme regiooni juhtiv kaablitootja ja tänu rangetele ohutustestidele toodame ohutuid, usaldusväärseid kaableid.Nimelt sel põhjusel saame täie kindlusega kõigi oma kaablitoodete eest vastutada.

Ja nii ka Sina.

Kaabliohutuse kohta loe lisaks: www.safecables.com

safecables-logo200x75