UURIMIS- JA ARENDUSTEGEVUS

Uurimis- ja arendustegevus

Klientide rahulolu on meie esmane prioriteet. Me teame, et innovatsioon on nende jaoks keskse tähtsusega ja seega meie tulevase kasvu alustala.

Edu saavutamiseks oleme muutunud tavapärasest kaablitootjast kohandatud lahenduste pakkujaks energia ja telekommunikatsiooni valdkonnas.

Prysmianil on 10 riigis 17 suurepärasel tasemel uurimis- ja arenduskeskust, kus töötab üle 600 kogenud spetsialisti, kes tegelevad ainuüksi lahenduste välja töötamisega, mis lahendavadkaablite praeguseid ja ka tulevasi probleeme. Praeguseks on seal loodud üle 5000 registreeritud või esitatud patendi ning välja on arendatud kõrgel tasemel omanditehnoloogia.

Ideede loomiseks, teadmiste jagamiseks ja innovaatilise mõttemaailma arendamiseks oleme juurutanud ajendiprogrammid, näiteks preemia patendi registreerimise eest. Nii luuakse mitte ainult paremaid ja soodsamaid tooteid, vaid ka ohutumaid ja efektiivsemaid lahendusi.

Lisaks on meil pikaajaline koostöö maailma suurte ülikoolide ja teaduskeskustega. Nende hulka kuuluvad Milano Polütehniline Ülikool  ja Trento Bruno Kessleri fond Itaalias, Barcelona ülikool Hispaanias, Sao Paulo Ülikool Brasiilias ning Delfti Ülikool Hollandis.

Kvaliteet igal tasemel

Oluline osa meie teadus- ja arendustegevusest on kvaliteedi tagamine igas tootmisetapis. Selleks jälgitakse tootmisprotsesse rangelt alates tooraine hankest kuni valmistoote tarnimiseni. Muuhulgas kontrollitakse rangelt ka tarnijaid, kellel peavad olemas olema spetsiaalsed sertifikaadid, mis kinnitavad nende vastavust standarditele, milles oleme oma klientidega kokku leppinud.

Meie kvaliteedijuhtimise süsteem vastab ISO 9001 standardile.

Meie teadlik lähenemine kasutada kõiki oma rahvusvahelisi ressursse teadus- ja arendustegevuses, et lahendada klientide vajadusi kohalikul tasandil, on teinud Prysmianist oma valdkonna tipptegija – rääkimata kõigist rahulolevatest klientidest. Teeme kõik, et see ka nii jääks.

Rohkem infot ja viiteid leiad meie rahvusvaheliselt kodulehelt: www.prysmiangroup.com